Μετάθεση έναρξης λειτουργίας Σχολικών Μονάδων και Αναστολή Λειτουργίας Σχολικών Μονάδων Δημοτικής Ενότητας Παρνασσού

• Με απόφαση του Περιφερειάρχη Στερεάς Ελλάδας  μεταθέται λόγω καιρικών συνθηκών η έναρξη λειτουργίας των σχολικών μονάδων της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας για τη 10η πρωινή για τη Δευτέρα 18 Ιανουαρίου 2021 다운로드.
    Αναλόγως θα διαμορφωθούν και τα δρομολόγια μεταφοράς μαθητών προς τις σχολικές μονάδες σε συνεννόηση με τις οικείες Διευθύνσεις Εκπαίδευσης 다운로드.
    Ενημερωθείτε από την απόφαση του Περιφερειάρχη Στερεάς Ελλάδας  (ΕΔΩ)
  • Με απόφαση του Δημάρχου Δελφών γίνεται λόγω καιρικών συνθηκών αναστολή λειτουργίας των σχολικών μονάδων Πολυδρόσου και Επταλόφου την Δευτέρα 18 Ιανουαρίου 2021 다운로드. Οι μαθητές των παραπάνω σχολικών μονάδων θα κάνουν εξ’ αποστάσεως εκπαίδευση το απόγευμα  στις 2:00 μ.μ..
    Ενημερωθείτε από την απόφαση του Δημάρχου Δελφών (ΕΔΩ)

Οι υπόλοιπες σχολικές μονάδες του Δήμου Δελφών και του Δήμου Δωρίδας θα λειτουργήσουν κανονικά από τις 10:00 π.μ..
Για οποιεσδήποτε διευκρινίσεις οι γονείς μπορούν να επικοινωνούν με τους Διευθυντές των σχολικών μονάδων ή τους εκπαιδευτικούς των τάξεων.