Υποβολή αίτησης-δήλωσης προτίμησης/τοποθέτησης των αποσπασμένων ΕΕΠ/ΕΒΠ και αιτήσεις ΕΕΠ/ΕΒΠ για απόσπαση εντός της περιοχής της οργανικής τους θέσης

Καλούνται τα μέλη Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού & Ειδικού Βοηθητικού Προσωπικού, οι οποίοι:

Α) πήραν απόσπαση σύμφωνα με την με αρ 수퍼내추럴 시즌13 다운로드. πρωτ. 91175/Ε4/21-07-2022 Υ.Α.

Β) ανήκουν οργανικά σε σχολικές μονάδες αρμοδιότητας του Π.Υ.Σ.Ε.Ε.Π.Στερεάς Ελλάδας και επιθυμούν, για εξαιρετικά σοβαρούς λόγους, να αποσπαστούν ή να τοποθετηθούν προσωρινά σε σχολικές μονάδες εντός της ίδιας περιοχής της οργανικής τους θέσης να υποβάλλουν αίτηση απόσπασης-δήλωση τοποθέτησης αναγράφοντας προτιμήσεις συγκεκριμένων σχολικών μονάδων/ΣΔΕΥ των ΚΕΔΑΣΥ στη Γραμματεία του Π.Υ.Σ.Ε.Ε.Π 드라마 완결 다운로드. Στερεάς Ελλάδας, από την Πέμπτη 04/08/2022 έως και την Δευτέρα 08/08/2022 και ώρα 11:00 π.μ 다운로드.

Οι δηλώσεις θα γίνονται δεκτές με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο  mail@stellad.pde.sch.gr

Ενημερωθείτε από α)την πρόσκληση, β)το υπόδειγμα αίτησης και γ) την απόφαση ίδρυσης των ΣΔΕΥ