Πρόσκληση Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης για υποβολή αίτησης απόσπασης σε σχολικές μονάδες εντός του Π.Υ.Σ.Π.Ε. Φωκίδας το διδακτικό έτος 2019-2020

Καλούνται οι Εκπαιδευτικοί όλων των κλάδων, Γενικής Αγωγής και Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης, που επιθυμούν να αποσπαστούν κατά το διδακτικό έτος 2019-2020 σε σχολικές μονάδες  εντός του  Π.Υ.Σ.Π.Ε 다운로드. Φωκίδας για εξαιρετικά σοβαρούς λόγους, να υποβάλουν αίτηση, σύμφωνα με τα υποδείγματα που σας κοινοποιούμε, στη Γραμματεία του Π.Υ.Σ.Π.Ε 뱀프 1/2. Φωκίδας, από   13  Ιουνίου  2019   έως και   28  Ιουνίου  2019  και  ώρα  13:00΄ 제주도 책 다운로드.

Αιτήσεις θα κατατίθενται είτε αυτοπροσώπως, είτε   μέσω τηλεομοιοτυπίας (fax)  στον αριθμό 2265023537, είτε μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (e-mail) στην ηλεκτρονική διεύθυνση της Δ/νσης Π.Ε 다운로드. Φωκίδας (mail@dipe.fok.sch.gr) (σαρωμένη αφού έχει ήδη υπογραφεί) καθώς και με ταχυμεταφορά κατόπιν συνεννόησης με το Γραμματέα  του Π.Υ.Σ.Π.Ε hy신명조.

Ενημερωθείτε από την

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΑΠΟΣΠΑΣΕΩΝ ΕΝΤΟΣ Π.Υ.Σ.Π.Ε 다운로드. ΦΩΚΙΔΑΣ

ΑΙΤΗΣΗ  ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ  εντός  Π.Υ.Σ.Π.Ε 다운로드. Φωκίδας

ΑΙΤΗΣΗ ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ σε  Σ.Μ.Ε.Α.Ε 다운로드. και ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΝΤΑΞΗΣ εντός Π.Υ.Σ.Π.Ε. Φωκίδας