Λειτουργία πλατφόρμας edupass.gov.gr

Οδηγίες για την πλατφόρμα edupass – Ερωτήσεις – Απαντήσεις (ΕΔΩ)

**************************************************************************

Από τη Δευτέρα 1 Νοεμβρίου 2021 τίθεται σε λειτουργία για τις δημόσιες σχολικές δομές η πλατφόρμα edupass.gov.grγια δήλωση συμμετοχής με φυσική παρουσία στη δια ζώσης εκπαιδευτική διαδικασία για μαθητές, εκπαιδευτικό προσωπικό και κάθε άλλο πρόσωπο που προτίθεται να εισέλθει στο χώρο της σχολικής μονάδας 삼성 usb 통합 드라이버 다운로드.

Ενημερωθείτε από το Δελτίο Τύπου του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων (ΕΔΩ)

**************************************************************************
Σας ενημερώνουμε ότι η λειτουργία της πλατφόρμας edupass.gov.gr  ξεκινά άμεσα και θα λειτουργεί  κανονικά από τη Δευτέρα 1 Νοεμβρίου 2021 για τις δημόσιες σχολικές μονάδες της χώρας, οπότε ενεργοποιείται και η υποχρέωση υποβολής αίτησης για φυσική παρουσία σε χώρο εκπαιδευτικής δομής για μαθητές, εκπαιδευτικό προσωπικό καθώς και για όποιον επιθυμεί να εισέλθει στη σχολική μονάδα 다운로드.

Από την ίδια πλατφόρμα (edupass.gov.gr) θα εκδίδεται και η σχολική κάρτα για COVID-19 다운로드.

Σημείωση : Η Παρασκευή 29 Οκτωβρίου 2021 είναι η τελευταία ημέρα κατά την οποία θα δηλώνονται τα αποτελέσματα των self-test στην πλατφόρμα https://self-testing.gov.gr/#mathites 스피드판 오프라인 다운로드.

Εγκύκλιος για το edupass, Εγχειρίδιο χρήσης edupass για Διευθυντές σχολείων