Η Εφορεία Αρχαιοτήτων Φωκίδος, ανακοινώνει την επανέναρξη των εκπαιδευτικών της προγραμμάτων για τάξεις δημοτικών σχολείων

다운로드
  • Η Εφορεία Αρχαιοτήτων Φωκίδος,  ανακοινώνει την επανέναρξη των εκπαιδευτικών της προγραμμάτων για τάξεις δημοτικών σχολείων, μετά από δύο περίπου χρόνια εξαιτίας της πανδημίας του COVID-19 다운로드. Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνείτε με την κ. Ιωάννα Παπουτσή στο 2265082313 και στο site:  delphi.culture.gr/drastiriotites/draseis/ Ενημερωθείτε (ΕΔΩ)
  • Η Εφορεία Αρχαιοτήτων Φωκίδος κατά το σχολικό έτος 2022-2023 θα πραγματοποιήσει το εκπαιδευτικό πρόγραμμα  «Από τη Νύμφη Άμφισσα στη Λενιώ της Χάρμαινας: οι γυναίκες μιας λαμπρής πόλης» για τις Δ΄ Ε΄ και Στ΄ τάξεις του Δημοτικού Σχολείου 다운로드.