Πρόσκληση σε ενημερωτική-επιμορφωτική διαδικτυακή συνάντηση για όλα τα μέλη των Συλλόγων Διδασκόντων των σχολείων ΔΠΕ Φωκίδας

Προσκαλούνται οι κ.κ. Δ/ντές-ντριες, Προϊστ/νοι-ες,   Εκπαιδευτικοί & μέλη ΕΕΠ/ΕΒΠ των σχολείων αρμοδιότητάς μας σε διαδικτυακή ενημερωτική-επιμορφωτική συνάντηση, που διοργανώνει η Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Φωκίδας στο πλαίσιο των αρμοδιοτήτων της, με θέμα:

«Ο κομβικός ρόλος του Συλλόγου Διδασκόντων στο σύγχρονο σχολείο: το ισχύον θεσμικό πλαίσιο για τη λειτουργία του Συλλόγου, τα καθήκοντα και τις αρμοδιότητές του»

Ώρα συνάντησης: 13.20 다운로드.

Το πρόγραμμα των συναντήσεων ανά ομάδες σχολείων έχει ως εξής:

Δευτέρα 28/11/2022 τα Δημοτικά Σχολεία & Νηπιαγωγεία:

Γαλαξιδίου, Ερατεινής, Ευπαλίου, Λιδωρικίου, Γλυφάδας, Μαραθιά, , Μαλαμάτων,

Τρίτη 29/11/2022 τα Δημοτικά Σχολεία (Γενικά /Ειδικό) & Νηπιαγωγεία:

Άμφισσας, Γραβιάς, Πολυδρόσου, Επταλόφου,

Τετάρτη 30/11/2022 τα  Δημοτικά Σχολεία & Νηπιαγωγεία:

Ιτέας, Κίρρας, Δεσφίνας, Δελφών 어쩌다 발견한 하루 4화 다운로드.

Ο υπερσύνδεσμος για τη συνάντηση θα σταλεί με email στις Σχολικές μονάδες 다운로드.

Σημ.: α) Θα μπορείτε να συνδεθείτε από ώρα 13.00

β) Οι εκπαιδευτικοί, μέλη ΕΕΠ/ΕΒΠ που δε θα μπορέσουν να παρακολουθήσουν τη συνάντηση την ημέρα που αντιστοιχεί στο σχολείο τους, παρακαλούμε να συνδεθούν σε συνάντηση με άλλη ομάδα σχολείων 드림 pe 다운로드.

H   Διευθύντρια   Δ/νσης Π. Ε. Φωκίδας

Αμαλία Β. Παπαϊωάννου