Άδεια Άσκησης Ιδιωτικού Έργου

Σχετική Νομοθεσία

• Χορήγηση άδειας άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή (ΕΔΩ
  • Ενημερωτικό Σημείωμα για τις άδειες άσκησης ιδιωτικού έργου (ΕΔΩ)

Αίτηση Άδειας Άσκησης Ιδιωτικού Έργου με αμοιβή

Οδηγίες και Δικαιολογητικά για τη Χορήγηση Άδειας Άσκησης Ιδιωτικού Έργου

Έντυπα αίτησης:

1. Αίτηση άδειας άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή μόνιμου εκπαιδευτικού
  2. Βεβαίωση μη παρακώλυσης εκπαιδευτικού έργου από Δ/ντη-ντρια,  Πρ/νο-νη
  3. Υπεύθυνη Δήλωση για παροχή ΕξΑΕ
  4. Υπεύθυνη Δήλωση αποδοχών
  5. Υπεύθυνη Δήλωση Φορέα
  6. hp 무선 랜 드라이버.Υπεύθυνη Δήλωση Πολυθεσίας/Πολυαπασχόλησης για το Ελεγκτικό Συνέδριο

σχολικό έτος 2022-2023

• Άδειας άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στον αναπληρωτή Εκπ/κό  Γεροντίδη Λάμπρο  κλάδου ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στην εκπαιδευτικό Καστανά Αθηνά, κλ 다운로드. ΠΕ86-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδωτικού έργου με αμοιβή στον εκπαιδευτικό Καρανάσο Ανδρέα, ΠΕ11-ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΕΔΩ),(ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδωτικού έργου με αμοιβή στον εκπαιδευτικό Καραπλή Απόστολο, ΠΕ11-ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή σε αναπληρώτρια Εκπ/κό  Κρομμύδα Γεωργία κλάδου ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδωτικού έργου με αμοιβή στην εκπαιδευτικό  Μαρτίνου Μαρία, ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στην εκπαιδευτικό Μπακάλη Σταυρούλα, κλ 캐논 사진 다운로드. ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδωτικού έργου με αμοιβή στην εκπαιδευτικό Νταλιάνη Μαγδαληνή, ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ (ΕΔΩ)
  • Αδεια άσκησης ιδιωτικού έργμου με αμοιβή στην εκπαιδευτικό Ριτζαλέου Μαγδαληνή, κλ 윈도우 설치 파일 다운로드. ΠΕ11- ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στον εκπαιδευτικό Φουσέκη Νικόλαο, ΠΕ11-ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδωτικού έργου με αμοιβή στην εκπαιδευτικό Παπαντώνη Ηλιάνα, ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ (ΕΔΩ), (ΕΔΩ)

σχολικό έτος 2021-2022

• Άδεια άσκησης ιδωτικού έργου με αμοιβή στην εκπαιδευτικό Παπαντώνη Ηλιάνα, ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδωτικού έργου με αμοιβή στην εκπαιδευτικό Παπαντώνη Ηλιάνα, ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ (ΕΔΩ)και (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στην εκπαιδευτικό Παπαντώνη Ηλιάνα, ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στον εκπαιδευτικό Καρανάσο Ανδρέα, ΠΕ11-ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στην εκπαιδευτικό Τσιαντούλα Γεωργία, ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στην εκπαιδευτικό Τσιαντούλα Γεωργία, ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στην εκπαιδευτικό Μαρτίνου Μαρία, ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ  (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στην εκπαιδευτικό Μπελόγια Αικατερίνη, ΠΕ86-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στην εκπαιδευτικό Παπαντώνη Ηλιάνα, ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στην εκπαιδευτικό  Τσιαντούλα Γεωργία, ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στην εκπαιδευτικό Νάκου Αικατερίνη, ΠΕ07-ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στην εκπαιδευτικό Μπίμπα Ελένη, ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στην εκπαιδευτικό Νάκου Αικατερίνη, ΠΕ07-ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στον εκπαιδευτικό Καρανάσο Ανδρέα, ΠΕ11-ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στον εκπαιδευτικό Κουτονιά Παναγιώτη, ΠΕ86-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στον εκπαιδευτικό Επίσκοπο Νικόλαο, ΠΕ11-ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΕΔΩ)
  • Άδεια άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στον εκπαιδευτικό Φουσέκη Νικόλαο, ΠΕ11-ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΕΔΩ)

σχολικό έτος 2020-2021

• Χορήγηση άδειας άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στον κ 다운로드. Καρανάσο Ανδρέα εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ11_ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ του Δ.Σ. Κίρρας (ΕΔΩ)
  • Χορήγηση άδειας άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στην κ. Μαλλιαρού Μαρία–Ειρήνη, αναπληρώτρια εκπ/κό κλάδου ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ του 3ου  Δ.Σ . Άμφισσας  (ΕΔΩ)
  • Χορήγηση άδειας άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στην κ. Σοφιανοπούλου Ιωάννα, εκπ/κό κλάδου ΠΕ08-Καλλιτεχνικών του 2ου  Δ.Σ . Άμφισσας (ΕΔΩ)
  • Χορήγηση άδειας άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στην κ.  Κουμουλέντζου Μαρίνα, προσωρινή αναπληρώτρια εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ (ΕΔΩ)
  • Χορήγηση άδειας άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στην κ. Ηλιάνα Παπαντώνη, εκπ/κό κλάδου ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ του  1ου 2/θεσίου Νηπιαγωγείου Ιτέας (ΕΔΩ)
  • Χορήγηση άδειας άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στην κ. Ηλιάνα Παπαντώνη, εκπ/κό κλάδου ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ του  1ου 2/θεσίου Νηπιαγωγείου Ιτέας (ΕΔΩ)
  • Χορήγηση άδειας άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στην κ. Μαλλιαρού Μαρία–Ειρήνη, αναπληρώτρια εκπ/κό κλάδου ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ του 3ου  Δ.Σ . Άμφισσας  (ΕΔΩ)
  • Χορήγηση άδειας άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στην κ.  Σοφιανοπούλου Ιωάννας προσωρινή αναπληρώτρια εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ08-Καλλιτεχνικών.(ΕΔΩ)
  • Χορήγηση άδειας άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή στις παρακάτω εκπαιδευτικούς της ΔΠΕ Φωκίδας κ. Μπαράκου Δήμητρας εκπαιδευτικού κλάδου ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ του Νηπιαγωγείου Μαραθιά  (ΕΔΩ) και