Ανάρτηση πινάκων μετά την εξέταση των αιτήσεων εκπαιδευτικών Γενικής και Ειδικής Αγωγής για μετάθεση (βελτίωση θέσης) ή οριστική τοποθέτηση σε σχολικές μονάδες αρμοδιότητας ΠΥΣΠΕ Φωκίδας

다운로드

Το Π.Υ.Σ.Π.Ε. Φωκίδας ανακοινώνει τους πίνακες  με τα ονόματα των εκπαιδευτικών Γενικής και Ειδικής Αγωγής  αρμοδιότητάς του και τις θέσεις που έλαβαν σε σχολεία της Περιφέρειάς του, ύστερα από την ικανοποίηση της αίτησής τους για μετάθεση/ βελτίωση θέσης ή οριστική τοποθέτηση εντός ΔΠΕ Φωκίδας (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΙΝΑΚΩΝ)

Οι εκπαιδευτικοί που υπέβαλαν δήλωση για τοποθέτηση, εφόσον δεν κατέστη δυνατόν να τοποθετηθούν σε σχολείο της προτίμησής τους, μπορούν, αν το επιθυμούν, να υποβάλουν μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση mail@dipe.fok.sch.gr συμπληρωματική δήλωση για τοποθέτηση στις υπόλοιπες οργανικές θέσεις που παραμένουν κενές (Συνημ 아비라 한글 다운로드. 2) μέχρι την Τρίτη 21 Μαΐου 2024.

Οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί μπορούν να υποβάλουν αίτηση διόρθωσης τυχόν συγκεκριμένων λαθών ή παραλείψεων, αποκλειστικά εντός πέντε (5) ημερών από σήμερα 16-05-2024 έως και Τρίτη 21-05-2024 και ώρα 10.00π.μ 다운로드. προς το ΠΥΣΠΕ Φωκίδας, μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στην ηλεκτρονική διεύθυνση mail@dipe.fok.sch.gr

ΠΙΝΑΚΑΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

ΠΙΝΑΚΑΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ