다운로드

Προκήρυξη-πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση θέσεων Διευθυντών των 4 θεσίων και άνω Δημοτικών Σχολείων της Διεύθυνσης Π.Ε. Φωκίδας

Ενημερωθείτε για την «Προκήρυξη πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση θέσεων Διευθυντών των 4 θεσίων και άνω Δημοτικών Σχολείων της Διεύθυνσης Π.Ε.Φωκίδας» με ΑΔΑ: (ΨΣΠ446ΜΤΛΗ-ΒΛΔ), το σχετικό Νόμο 4823/2021, την Υπ 다운로드. Απόφαση Φ.361.22/6/149788/Ε3/2-12-2022, το έγγραφο του  ΥΠΑΙΘ Φ.361.22/7/151151/E3, και το έντυπο της Αίτησης για έκδοση Π.Υ.Μ 아메리칸 하이스트 다운로드.

Παρακαλούμε τους Διευθυντές των σχολικών μονάδων της Π.Ε. Φωκίδας να ενημερώσουν για την παρούσα προκήρυξη με κάθε πρόσφορο τρόπο όλους τους εκπαιδευτικούς που ανήκουν οργανικά στο σχολείο τους ή υπηρετούν σε αυτό(παρόντες και απόντες) 자본론 다운로드.

Επίσης οι υποψήφιοι Διευθυντές των σχολικών μονάδων αρμοδιότητάς μας, που ενδιαφέρονται να υποβάλουν αίτηση – δήλωση υποψηφιότητας στην παρούσα προκήρυξη, να μας αποστείλουν το συντομότερο δυνατό συμπληρωμένη την επισυναπτόμενη αίτηση για χορήγηση Πιστοποιητικού Υπηρεσιακών Μεταβολών (ΠΥΜ), προκειμένου να τους χορηγηθεί εγκαίρως και να την αναρτήσουν ηλεκτρονικά στην πλατφόρμα της διαδικτυακής πύλης που έχει δημιουργηθεί για αυτό το σκοπό.

이것이 일본요리다 다운로드

Ενημερωθείτε από την «Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση με επιλογή των θέσεων Διευθυντών/ντριων Προτύπων και Πειραματικών Σχολείων» από το σχετικό έγγραφο του ΥΠΑΙΘ με Αριθ 귀를 기울이면 자막. πρωτ. 194/Δ.Ε.Π.Π.Σ/8-12-2022

Τροποποίηση απόφασης τοποθέτησης/διάθεσης αναπληρώτριας ΕΕΠ κλ. ΠΕ23-Ψυχολόγων

다운로드

Ενημερωθείτε για την τροποποίηση της απόφασης τοποθέτησης/διάθεσης αναπληρώτριας ΕΕΠ κλάδου ΠΕ23-Ψυχολόγων της πράξης «Υποστήριξη σχολικών μονάδων Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης από Ψυχολόγους και Κοινωνικούς Λειτουργούς» από το σχετικό έγγραφο με ΑΔΑ: 6Ζ3Ο46ΜΤΛΗ-0Θ5 다운로드.

영화 옥자 다운로드

Δυνατότητα συμμετοχής εκπαιδευτικών που είναι σε άδεια κύησης λοχείας ή ανατροφής τέκνου στην «Εισαγωγική επιμόρφωση»

그린치

Ενημερωθείτε για την «Εισαγωγική επιμόρφωση εκπαιδευτικών Π.Ε. & Δ.Ε 다운로드. & μελών Ειδικού Εκπαιδευτικού και Ειδικού Βοηθητικού Προσωπικού-Δυνατότητα συμμετοχής εκπαιδευτικών που είναι σε άδεια κύησης λοχείας ή ανατροφής τέκνου» από το σχετικό έγγραφο με αρ 다운로드. πρωτ.: 151420/Ε3/07 -12-2022

다운로드

Ενημερωθείτε για την «Επιλογή υποψηφίων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης και Εργαστηριακών Κέντρων (Ε.Κ.)» από το σχετικό έγγραφο με αριθ 다운로드. πρωτ. Φ.361.22/7/151151/E3

피파18 무료 다운로드

Τροποποίηση της αρ.4143/21-11-2022 Πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την υλοποίηση της δράσης «σπουδά…ΖΩ!»

다트 편집기 다운로드

Ενημερωθείτε για την «Τροποποίηση της αρ.4143/21-11-2022 Πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την υλοποίηση της δράσης «σπουδά…ΖΩ!, που αφορά την παροχή διατακτικών σίτισης σε προπτυχιακούς πρωτοετείς φοιτητές-φοιτήτριες του ακαδημαϊκού έτους 2022-2023, μέλη οικογενειών της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας με οικογενειακό εισόδημα κάτω από τα όρια της φτώχειας» από το σχετικό έγγραφο με ΑΔΑ:(9Χ95Κ2Π-ΓΓ5)

다운로드 다운로드 마인크래프트 1.5.2 마검탈출맵 다운로드

Οδηγίες σχετικά με αιτήσεις μετάταξης/απόσπασης εκπαιδευτικών που υποβάλλονται μέσω του Ενιαίου Συστήματος Κινητικότητας (Ν.4440/2016)