Προκήρυξη-πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση θέσεων Διευθυντών των 4 θεσίων και άνω Δημοτικών Σχολείων της Διεύθυνσης Π.Ε. Φωκίδας

Ενημερωθείτε για την «Προκήρυξη πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση θέσεων Διευθυντών των 4 θεσίων και άνω Δημοτικών Σχολείων της Διεύθυνσης Π.Ε.Φωκίδας» με ΑΔΑ: (ΨΣΠ446ΜΤΛΗ-ΒΛΔ), το σχετικό Νόμο 4823/2021, την Υπ 다운로드. Απόφαση Φ.361.22/6/149788/Ε3/2-12-2022, το έγγραφο του  ΥΠΑΙΘ Φ.361.22/7/151151/E3, και το έντυπο της Αίτησης για έκδοση Π.Υ.Μ 아메리칸 하이스트 다운로드.

Παρακαλούμε τους Διευθυντές των σχολικών μονάδων της Π.Ε. Φωκίδας να ενημερώσουν για την παρούσα προκήρυξη με κάθε πρόσφορο τρόπο όλους τους εκπαιδευτικούς που ανήκουν οργανικά στο σχολείο τους ή υπηρετούν σε αυτό(παρόντες και απόντες) 자본론 다운로드.

Επίσης οι υποψήφιοι Διευθυντές των σχολικών μονάδων αρμοδιότητάς μας, που ενδιαφέρονται να υποβάλουν αίτηση – δήλωση υποψηφιότητας στην παρούσα προκήρυξη, να μας αποστείλουν το συντομότερο δυνατό συμπληρωμένη την επισυναπτόμενη αίτηση για χορήγηση Πιστοποιητικού Υπηρεσιακών Μεταβολών (ΠΥΜ), προκειμένου να τους χορηγηθεί εγκαίρως και να την αναρτήσουν ηλεκτρονικά στην πλατφόρμα της διαδικτυακής πύλης που έχει δημιουργηθεί για αυτό το σκοπό.