Πρόσκληση για υποβολή αιτήσεων εκπαιδευτικών για αμοιβαία μετάθεση από σχολική μονάδα σε σχολική μονάδα εντός Περιφέρειας ΠΥΣΠΕ Φωκίδας

다운로드

Κατόπιν ολοκλήρωσης της διαδικασίας των μεταθέσεων/ οριστικών τοποθετήσεων εντός Περιφέρειας Δ.Π.Ε 창세기전 서풍의 광시곡 다운로드. Φωκίδας, καλούνται οι εκπαιδευτικοί όλων των κλάδων της Δ/νσης Π.Ε. Φωκίδας που υπέβαλαν αίτηση για μετάθεση με την εγκύκλιο των μεταθέσεων 2023 και ενδιαφέρονται για αμοιβαία μετάθεση από σχολείο σε σχολείο εντός της περιφέρειάς μας, να υποβάλουν αίτηση συμπληρωμένη και υπογεγραμμένη ψηφιακά ή με σκαναρισμένη υπογραφή, αποκλειστικά με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο στη διεύθυνση mail@dipe.fok.sch.gr  από σήμερα 21-05-2024 μέχρι και την Τετάρτη 05 Ιουνίου 2024 και ώρα 10:00 π.μ 다운로드.

Σχετ.: Η με αρ. πρωτ.Φ.11.2.Γ/ 1281/21-05-2024 Πρόσκληση

Έντυπο Αίτησης για αμοιβαία μετάθεση από σχολείο σε σχολείο