Σεμινάρια-Ημερίδες-Επισκέψεις

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2021-22

• Έγκριση υλοποίησης του εκπαιδευτικού προγράμματος «Εκπαιδευτικές ξεναγήσεις στο Ο.Α.Κ.Α 삼성 언어 다운로드. «Σπύρος Λούης»- για το σχολικό έτος 2021-22». Ενημερωθείτε (ΕΔΩ)
  • «Έγκριση υλοποίησης του εκπαιδευτικού αθλητικού προγράμματος “Τρίποντα στα σχολεία”, για το σχολικό έτος 2021-2022» .Ενημερωθείτε (ΕΔΩ)
  •   «Έγκριση υλοποίησης του εκπαιδευτικού αθλητικού προγράμματος “Ολυμπιακή εβδομάδα στα σχολεία”, για το σχολικό έτος 2021-2022» Ενημερωθείτε (ΕΔΩ)
  • «Έγκριση υλοποίησης εκπαιδευτικού αθλητικού προγράμματος με τίτλο «Αξίες ζωής μέσα από το πρίσμα του αθλητισμού» σε μαθητές και μαθήτριες σχολικών μονάδων Π/θμιας και
    Δ/θμιας Εκπαίδευσης, για το σχολικό έτος 2021-2022» 파일질라 ftp 다운로드. Ενημερωθείτε ( ΕΔΩ)
  • «Έγκριση υλοποίησης εκπαιδευτικού αθλητικού προγράμματος με τίτλο: «Αξίες ζωής μέσα από το πρίσμα της Συν-Εκπαίδευσης του αθλητισμού», για το σχολικό έτος 2021-2022»  Ενημερωθείτε   (ΕΔΩ)
  • «Διδακτικές Αθλητικές Επισκέψεις στα εποπτευόμενα από το Υ.ΠΑΙ.Θ 다운로드. Γυμναστήρια (Ν.Π.Δ.Δ.), για το σχολικό έτος 2021-2022». Ενημερωθείτε  (ΕΔΩ)
  • «8η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού – Ευρωπαϊκή Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού 2021» Ενημερωθείτε (ΕΔΩ)

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2020-21

• Ενημέρωση για το 24ο Διεθνές Συνέδριο Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού της Ένωσης Γυμναστών Βορείου
    Ελλάδας (Ε.Γ.Β.Ε.) Ενημερωθείτε (ΕΔΩ) και (ΕΔΩ)
  • Ανανέωση έγκρισης υλοποίησης του εκπαιδευτικού αθλητικού προγράμματος «ΠΑΣΑ ΣΤΑ ΘΡΑΝΙΑ» της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας σε Γενικά και Ειδικά Σχολεία Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης όλης της χώρας, για το σχολ 다운로드. έτος 2020-21 Ενημερωθείτε  (ΕΔΩ)
  • Έγκριση υλοποίησης του εκπαιδευτικού αθλητικού προγράμματος «ΤΡΙΠΟΝΤΑ ΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ» της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης σε Σχολεία Α/θμιας Εκπαίδευσης όλης της χώρας, για το σχολ 다운로드. έτος 2020-2021.Ενημερωθείτε (ΕΔΩ)
  • Έγκριση διεξαγωγής του εκπαιδευτικού προγράμματος των Special Olympics Hellas με τίτλο: «Play Unified.Learn Unified – Παίζουμε Μαζί, Μαθαίνουμε Μαζί» για μαθητές/-τριες Π.Ε. & Δ.Ε. της χώρας – σχ. έτος 2020-2021. Ενημερωθείτε  (ΕΔΩ)
  • Έγκριση υλοποίησης εκπαιδευτικού προγράμματος «Ολυμπιακή Παιδεία – Ολυμπιακή Εβδομάδα στα σχολεία»  Ενημερωθείτε  (ΕΔΩ)
  • Διδακτικές επισκέψεις στο Παναθηναϊκό Στάδιο – «Αγαπώ τον Αθλητισμό- Kids’ Athletics σχολ. έτους 2020-2021». Ενημερωθείτε  (ΕΔΩ) και (ΕΔΩ)
  • «Διδακτικές Αθλητικές Επισκέψεις στα Γυμναστήρια (Ν.Π.Δ.Δ) αρμοδιότητας ΥΠΑΙΘ Ε.Γ.Α. <<Ο Ι. ΦΩΚΙΑΝΟΣ>> και Δ.Π.Π.Γ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ για το σχολικό έτος 2020-2021».Ενημερωθείτε (ΕΔΩ)