Διοργάνωση από τα ΠΕ.Κ.Ε.Σ.

lmtools.exe

• Η Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αττικής διοργανώνει διαδικτυακή επιμορφωτική εκδήλωση, με θέμα: «Διαχείριση Σχολικής Τάξης» η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 4 Απριλίου 2023, ώρες 18:00 με 21:00 링크 자동. Μπορείτε να παρακολουθήσετε τις Διαδικτυακές επιμορφωτικές Εκδηλώσεις του ΠΕ.Κ.Ε.Σ 다운로드. Αττικής στον  σχετικό σύνδεσμο.

• Το Περιφερειακό Κέντρο Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού (ΠΕ.Κ.Ε.Σ.) Στερεάς Ελλάδας σε συνεργασία με τη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Φθιώτιδας και υπό την αιγίδα της Ιεράς Μητροπόλεως Φθιώτιδος και στο πλαίσιο της διαρκούς επιστημονικής και παιδαγωγικής υποστήριξης όλων των εκπαιδευτικών, διοργανώνει διήμερο επιμορφωτικό σεμινάριο, με θέμα: «Πολλαπλή Νοημοσύνη, Μαθησιακή Λειτουργία – Ολιστική Προσέγγιση»

Το διήμερο επιμορφωτικό σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 17 και το Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2023 δια ζώσης στο Αμφιθέατρο της Ιεράς Μητροπόλεως Φθιώτιδος, με ταυτόχρονη διαδικτυακή μετάδοση μέσω webex και μέσω του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου. Περισσότερες πληροφορίες στο σχετικό έγγραφο 다운로드.

마크 위장스킨