Διαδικτυακό Εργαστήρι για τους εκπ/κούς της ΔΠΕ Φωκίδας: «ΑποφορτίΖΟΥΜΕ μαζί, φωτίΖΟΥΜΕ διαδρομές που μας ταιριάζουν»

Το Κέντρο Πρόληψης Π.Ε. Φωκίδας «Διαδρομή» και η Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Φωκίδας συνδιοργανώνουν διαδικτυακό εργαστήρι εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης με τίτλο «ΑποφορτίΖΟΥΜΕ μαζί, φωτίΖΟΥΜΕ διαδρομές που μας ταιριάζουν» 영화 광대들 다운로드.
Πρόκειται για ένα εργαστήρι αποφόρτισης των εκπαιδευτικών και ενδυνάμωσης του επαγγελματικού ρόλου τους, στο πλαίσιο κλεισίματος της σχολικής χρονιάς svn server. Σκοπός του εργαστηρίου είναι οι εκπαιδευτικοί να κάνουν το δικό τους απολογισμό για την εκπαιδευτική χρονιά που πέρασε, καθώς δίνεται η δυνατότητα να διερευνήσουν τυχόν προκλήσεις και να αναστοχαστούν πάνω στον επαγγελματικό τους ρόλο και την εμπειρία τους 윈도우10 스티커 메모 다운로드.

α

Το εργαστήρι θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 16 Ιουνίου 2022 다운로드.

Η διαδικτυακή συνάντηση θα ξεκινήσει στις 6.00 μ.μ. και θα ολοκληρωθεί στις 8.30 μ.μ 신세계 ost 다운로드.

α

Οι αιτήσεις συμμετοχής υποβάλλονται μέχρι και την Τρίτη 14 Ιουνίου 2022, διαδικτυακά, με αποστολή email στην ηλεκτρονική διεύθυνση του Κέντρου Πρόληψης «Διαδρομή»: kp.fokidas@gmail.com
Στο email αναγράφετε ονοματεπώνυμο, ειδικότητα, σχολική μονάδα στην οποία υπηρετείτε και ένα τηλέφωνο επικοινωνίας.
Θα δοθεί βεβαίωση παρακολούθησης.

Ενημερωθείτε ΕΔΩ

Αφίσα