Πλήρωση θέσεων Δ/ντών 4/θ και άνω Δημοτικών Σχολείων και Σ.Μ.Ε.Α.Ε. Νομού Φωκίδας

Π ρ ο κ η ρ ύ σ σ ο υ μ ε την πλήρωση θέσεων Διευθυντών 4/θεσίων και άνω Δημοτικών Σχολείων και Σ.Μ.Ε.Α.Ε.  της Περιφέρειάς μας με τριετή θητεία, η οποία ξεκινά με την τοποθέτησή τους και λήγει στις 31 / 07 / 2020 και κ α λ ο ύ μ ε  τους ενδιαφερόμενους εκπαιδευτικούς της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης που ανήκουν οργανικά ή υπηρετούν  σε σχολική μονάδα της  Δ/νσης Π 마녀배달부키키. Ε. Φωκίδας και που έχουν τα νόμιμα προσόντα, να υποβάλουν αυτοπροσώπως  σχετική αίτηση συνοδευόμενη από τα αναγκαία δικαιολογητικά από την  Πέμπτη 01 Ιουνίου 2017 και εντός αποκλειστικής προθεσμίας τριών (3) ημερών, ήτοι μέχρι και την  06 Ιουνίου 2017, ημέρα Τρίτη και ώρα 15:00΄, για να συμμετάσχουν στη διαδικασία κατάρτισης των πινάκων επιλογής 다운로드.

1. Προκήρυξη Πλήρωσης θέσεων Διευθυντών 4/θεσίων και άνω Δημοτικών Σχολείων και Σ.Μ.Ε.Α.Ε 대마계촌 다운로드. Νομού Φωκίδας
  2. Αίτηση
  3. Υπεύθυνη Δήλωση
  4. Εγκύκλιος Επιλογής Υποψηφίων Διευθυντών