Αναστολή λειτουργίας σχολικών μονάδων την Τετάρτη 17 Φεβρουαρίου 2021

Με απόφαση του  Δημάρχου Δελφών αναστέλλεται η λειτουργία των σχολικών μονάδων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στην Δεσφίνα,  στη  Γραβιά, στο Πολύδροσο και στον Επτάλοφο αύριο  Τετάρτη 17 Φεβρουαρίου 2021 λόγω χαμηλών θερμοκρασιών 다운로드.
Οι υπόλοιπες σχολικές μονάδες του Δήμου Δελφών θα λειτουργήσουν κανονικά. Ενημερωθείτε από τις αποφάσεις του Δημάρχου Δελφών (ΕΔΩ) και (ΕΔΩ)

Με απόφαση του  Δημάρχου Δωρίδας  αναστέλλεται η λειτουργία των σχολικών μονάδων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Λιδορικίου αύριο Τετάρτη 17 Φεβρουαρίου 2021, για τον ίδιο λόγο 다운로드.
Οι υπόλοιπες σχολικές μονάδες του Δήμου Δωρίδας  θα λειτουργήσουν κανονικά. Ενημερωθείτε από τις αποφάσεις του Δημάρχου Δωρίδας (ΕΔΩ)

Οι μαθητές των σχολικών μονάδων που βρίσκονται σε αναστολή λειτουργίας θα παρακολουθήσουν μαθήματα εξ’ αποστάσεως σύμφωνα με το αρ.2 του ΦΕΚ 4264/Β΄/30-09-2020 메가스터디 pc.