Αναβάθμιση ψηφιακών υποδομών Τ.Π.Ε. Σχολικών Μονάδων

Στο πλαίσιο υποβολής νέων δράσεων αναβάθμισης ψηφιακών υποδομών της εκπαίδευσης, οι υπηρεσίες προμηθειών του Υ.ΠΑΙ.Θ συλλέγουν δεδομένα που είναι απαραίτητα για τον σχεδιασμό προμήθειας εξοπλισμού Τ.Π.Ε 다운로드. για τις σχολικές μονάδες της επικράτειας. Από τα ανωτέρω προκύπτει η αναγκαιότητα αποτύπωσης του υπάρχοντος εξοπλισμού Τ.Π.Ε 다운로드. στις σχολικές μονάδες, μέσω του πληροφοριακού συστήματος που βρίσκεται στον ακόλουθο σύνδεσμο: Imventorg.sch.gr H ανωτέρω καταγραφή στοιχείων θα πρέπει να έχει ολοκληρωθεί μέχρι την Παρασκευή 21 Ιανουαρίου 2022 묵향 텍스트 다운로드.

Επισημαίνεται πως για την αναβάθμιση του εξοπλισμού θα ληφθούν υπόψη μόνο οι σχολικές μονάδες, τα στοιχεία των οποίων έχουν συμπληρωθεί στο πληροφοριακό σύστημα εντός της αναγραφόμενης προθεσμίας.