Μετάθεση ώρας έναρξης και αναστολή δια ζώσης λειτουργίας σχολικών μονάδων

• Με αποφάσεις των Δημάρχων των Δήμων  Δελφών και Δωρίδας αύριο, Τετάρτη 26/01/2022,  μετατίθεται η ώρα έναρξης  λειτουργίας των Σχολικών Μονάδων της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στις 10:00 gcc 컴파일러.
    Εξαίρεση αποτελούν τα Νηπιαγωγεία και τα Δημοτικά Σχολεία του Πολύδροσου, του Επταλόφου και του Λιδωρικίου, τα οποία θα συνεχίσουν να βρίσκονται σε αναστολή 다운로드. Στα συγκεκριμένα σχολεία δεν θα εφαρμοστεί εξ αποστάσεως εκπαίδευση σύμφωνα με τις οδηγίες του Υ.ΠΑΙ.Θ. 다운로드.
  • Οι μαθητές και οι εκπαιδευτικοί θα πρέπει να προσέλθουν στις σχολικές μονάδες έχοντας κάνει τον προβλεπόμενο αυτοδιαγνωστικό έλεγχο.
  • Αύριο θα βγουν νεώτερες ανακοινώσεις αναφορικά με τη λειτουργία των Σχολικών Μονάδων την Πέμπτη 27/1/2022 και την Παρασκευή 28/01/2022.