Μεταθέσεις & τοποθετήσεις εκπαιδευτικών εντός Π.Υ.Σ.Π.Ε. Φωκίδας – Γνωστοποίηση κενών οργανικών θέσεων σε Σχολικές Μονάδες Γενικής Αγωγής & Ειδικής Αγωγής & Εκπαίδευσης – Πρόσκληση για υποβολή δήλωσης μετάθεσης οριστικής τοποθέτησης6

Γνωστοποιούμε ότι το Π.Υ.Σ.Π.Ε. Φωκίδας με τη με αριθμό 8/26-4-2021 Πράξη του επικύρωσε και κοινοποιεί τις κενές οργανικές θέσεις εκπαιδευτικών ανά κλάδο και σχολική μονάδα Γενικής και Ειδικής Αγωγής (ΣΜΕΑΕ & Τ.Ε.) και κ α λ ε ί, τους εκπαιδευτικούς Γενικής Αγωγής & Ειδικής Αγωγής & Εκπαίδευσης, που υπέβαλαν αίτηση για μετάθεση ή δήλωση για οριστική τοποθέτηση εντός του Π.Υ.Σ.Π.Ε 다운로드. Φωκίδας, καθώς και εκείνους που μετατέθηκαν από άλλες περιοχές στη Δ/νση Π. Ε. Φωκίδας, να υποβάλουν αίτηση-δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων 우리말 샘 사전 다운로드.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να δηλώσουν σχολικές μονάδες στις οποίες επιθυμούν τοποθέτηση, από σήμερα Δευτέρα 10-05-2021 έως την Παρασκευή 14-05-2021 και ώρα 12.00 μεσημβρινή στη Δ/νση Π.Ε 트와이스 앨범 다운로드. Φωκίδας.

Ανακοίνωση (ΕΔΩ)

Δήλωση προτιμήσεων (ΕΔΩ)

Τελικός Πίνακας οργανικών κενών ανά κλάδο (ΕΔΩ)

Πίνακας εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ06 (ΕΔΩ)