Πρόσκληση της δεκτής υποψήφιας εκπαιδευτικού για την πλήρωση θέσης Διευθυντή στο 5/θ Δημοτικό Σχολείο Πολυδρόσου της Δ/νσης Π.Ε. Φωκίδας, σε προφορική συνέντευξη ενώπιον του Διευρυμένου Π.Υ.Σ.Π.Ε. Φωκίδας για την επιλογή Στελεχών Εκπαίδευσης

Εάν η υποψήφια δηλώσει κώλυμα προσέλευσης κατά την καθορισμένη ημερομηνία, υποβάλλει α) ιδιοχείρως στη Δ/νση Π.Ε 다운로드. Φωκίδας, β) μέσω τηλεομοιοτυπίας (fax) στο 2265023537 ή γ) με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο (email) στο mail@dipe.fok.sch.gr, αίτημα αλλαγής ημερομηνίας προς το οικείο Συμβούλιο επιλογής, έως την Παρασκευή, 02 Οκτωβρίου και ώρα 11:00 π.μ. 다운로드.

Ενημερωθείτε από την πρόσκληση   (ΕΔΩ)

던전메이커 다운로드.

Τροποποίηση τοποθέτησης προσωρινής αναπληρώτριας εκπαιδευτικού  του κλάδου  ΠΕ60-Νηπιαγωγών, πλήρους  ωραρίου στο πλαίσιο  υλοποίησης της Πράξης «Ενίσχυση Προσχολικής Εκπαίδευσης,  2020-2021» με κωδικό  ΟΠΣ 5069631 του  Ε.Π. «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση 2014-2020» κατά το διδακτικό έτος 2020-2021.

Ενημερωθείτε από ΕΔΩ