Πλήρωση θέσης Υποδιευθυντή 1ου Δ.Σ. Ιτέας

다운로드

Π ρ ο κ η ρ ύ σ σ ο υ μ ε την πλήρωση με επιλογή  της θέσης   του Υποδιευθυντή στο 1ο 12/θέσιο Δημοτικό Σχολείο Ιτέας, της Περιφέρειάς μας, με τριετή θητεία, η οποία ξεκινά με την τοποθέτησή του  και λήγει στις               31 / 07 / 2020   και   κ α λ ο ύ μ ε  τους   ενδιαφερόμενους εκπαιδευτικούς όλων των  ειδικοτήτων και  κλάδων, με οκταετή (8) τουλάχιστον διδακτική  υπηρεσία που ανήκουν οργανικά και δεν έχουν κριθεί υπεράριθμοι   στο   1ο  12/θέσιο Δημοτικό  Σχολείο  Ιτέας   και  επιθυμούν  να  ασκήσουν  τα καθήκοντα  του Υποδιευθυντή,    να υποβάλουν σχετική αίτηση υποψηφιότητας στον Διευθυντή του Σχολείου, συνοδευόμενη από τα αναγκαία δικαιολογητικά από την 1η Σεπτεμβρίου  2017 και εντός αποκλειστικής προθεσμίας δύο (2) ημερών, ήτοι μέχρι και 04  Σεπτεμβρίου  2017, ημέρα Δευτέρα και ώρα 11.00΄π.μ 마작 게임 무료.

Naver line download