ΚΕΣΥ ΦΩΚΙΔΑΣ: Εξ αποστάσεως συμβουλευτική υποστήριξη και Αποστολή υποστηρικτικού υλικού διαχείρισης κρίσης του κορωνοϊού»

• Σας ενημερώνουμε ότι το Κ.Ε.Σ.Υ. Φωκίδας, εκτός των προγραμματισμένων υποστηρικτικών εξ αποστάσεως δράσεών του, θα παρέχει, σε συνεργασία και με τις ΕΔΕΑΥ, εξ αποστάσεως συμβουλευτική υποστήριξη των σχολικών μονάδων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης σε κάθε ενδιαφερόμενο εκπαιδευτικό, γονέα ή μαθητή/τρια 포르자 호라이즌 4 다운로드. Για κάθε περίπτωση μπορείτε να απευθύνεστε απ’ ευθείας στην υπηρεσία μας, όπου λειτουργεί τηλεφωνική γραμμή επικοινωνίας και συμβουλευτικής υποστήριξης με στόχο την καλύτερη διαχείριση των υπαρχόντων προβλημάτων στα τηλέφωνα 2265079287, 2265023803 και στο email: mail@kesy.fok.sch.gr, ή δια της αρμόδιας σχολικής μονάδας 윤소망체 다운로드.
  • Στα πλαίσια της Δράσης Αποστολής Υποστηρικτικού Υλικού εκ μέρους το ΚΕΣΥ ΦΩΚΙΔΑΣ, αποστέλλει ενημερωτικό υλικό συμβουλευτικής υποστήριξης, που απευθύνεται σε εκπαιδευτικούς, γονείς και κηδεμόνες και στη διάθεσή σας 캐드 도면 다운로드.

Ο ΚορωνοΪός και η Νέα Πραγματικότητα:  Μια Προσέγγιση – Ένας Προβληματισμός 웹윤고딕 다운로드. Ενημερωθείτε (ΕΔΩ)