Ήταν ιδιαίτερη τιμή και χαρά να παρευρεθώ και να απευθύνω χαιρετισμό εκ μέρους της Δ/νσης Α/θμιας Εκπ/σης Φωκίδας στο Ετήσιο Συνέδριο των Ενήλικων Στελεχών της Περιφερειακής Εφορείας Προσκόπων Στερεάς Ελλάδας & Εύβοιας που έγινε στην Άμφισσα svp. Τους ευχαριστώ για την πρόσκληση και τους συγχαίρω για την αφοσίωση και τον ενθουσιασμό με την οποία υπηρετούν τον Προσκοπισμό και τις αξίες του 다운로드. Ο εθελοντισμός, η αλληλεγγύη, η ομαδικότητα, η ανιδιοτελής προσφορά στο άτομο και στο σύνολο, η δημιουργικότητα, η υγιής αυτονομία και ανεκτικότητα, η ανθεκτικότητα, η προσαρμοστικότητα, είναι κάποιες από τις αξίες και τις δεξιότητες που καλλιεργούνται στις ομάδες των Προσκόπων και διαπιστώνουμε ότι μεταλαμπαδεύονται και μέσα στη σχολική μας κοινότητα από τους μαθητές και τους εκπαιδευτικούς μας που είναι μέλη των ομάδων αυτών 다운로드. Τους ευχόμαστε καλή συνέχεια στις δράσεις τους και στην σημαντική κοινωνική προσφορά τους 다운로드!

IMG_4142 mikri