Τελικός ενιαίος αξιολογικός πίνακας επιλογής υποψηφίων Δ/ντών σχολικών μονάδων της ΔΠΕ Φωκίδας και δήλωση προτίμησης τοποθέτησης

Τελικός ενιαίος αξιολογικός πίνακας επιλογής υποψηφίων Δ/ντών σχολικών μονάδων της Δ/νσης Π.Ε 다운로드. Φωκίδας (ΕΔΩ)

Μετά την κύρωση των τελικών πινάκων επιλογής υποψήφιων Δ/ντών 4/θεσίων και άνω Σχολικών Μονάδων, οι υποψήφιοι Δ/ντές, που είναι εγγεγραμμένοι στον κυρωμένο τελικό ενιαίο αξιολογικό πίνακα, καλούνται να υποβάλουν δήλωση με τη σειρά προτίμησης  για την τοποθέτησή τους σε θέσεις Δ/ντών των 4/θεσίων και άνω Σχολικών Μονάδων της ΔΠΕ Φωκίδας, μέσω του πληροφοριακού συστήματος υποβολής αιτήσεων (https://schooldirectors.minedu.gov.gr/), εντός αποκλειστικής προθεσμίας δύο (2) εργάσιμων ημερών από την ανάρτηση του πίνακα στην ιστοσελίδα της Περιφερειακής Δ/νσης Εκπαίδευσης Στερεάς Ελλάδας και της Δ/νσης Π.Ε 다운로드. Φωκίδας, ήτοι από την Δευτέρα 10 Απριλίου 2023 και ώρα 08:00 μέχρι και την Τρίτη 11 Απριλίου 2023 και ώρα 23:59.(Πρόσκληση ΕΔΩ)

Διευκρινίσεις για τους υποψηφίους :

1. Η δήλωση προτίμησης τοποθέτησης γίνεται με σειρά προτεραιότητας 다운로드.
  2. Δεν υπάρχει περιορισμός στον αριθμό σχολικών μονάδων που μπορεί να δηλώσει ο κάθε υποψήφιος
  3. Ο υποψήφιος Δ/ντής πρέπει να συμπληρώνει το εβδομαδιαίο υποχρεωτικό διδακτικό του ωράριο στη σχολική μονάδα επιλογής τοποθέτησής του 다운로드.
  4. Η δήλωση προτίμησης για τοποθέτηση είναι υποχρεωτική για όλους τους υποψήφιους που είναι εγγεγραμμένοι στον τελικό ενιαίο αξιολογικό πίνακα επιλογής υποψηφίων Δ/ντών 안드로이드 웹뷰 첨부 파일 다운로드. Υποψήφιοι που δεν υποβάλλουν δήλωση προτίμησης διαγράφονται από τον πίνακα.