Επαναπροκήρυξη – πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση κενής θέσης Διευθυντή του 3ου 6/θ Δημοτικού Σχολείου Ιτέας της Διεύθυνσης Π.Ε. Φωκίδας

Επαναπροκήρυξη για  την πλήρωση με επιλογή της κενής θέσης Διευθυντή του 3ου 6/θ Δημοτικού Σχολείου Ιτέας της Δ.Π.Ε 렉토라. Φωκίδας (ΕΔΩ).

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι/ες εκπαιδευτικοί Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης που έχουν τα νόμιμα προσόντα, να υποβάλουν σχετική αίτηση, συνοδευόμενη από τα αναγκαία δικαιολογητικά, για να συμμετάσχουν στη διαδικασία επιλογής Διευθυντή του 3ου 6/θ Δημοτικού Σχολείου Ιτέας της Δ.Π.Ε 다운로드. Φωκίδας  αποκλειστικά και μόνον σε έντυπη μορφή στην Δ/νση Πρωτοβάθμιας Εκπ/σης Φωκίδας από την  Τετάρτη  24 Ιανουαρίου 2024 έως και την Τρίτη  6 Φεβρουαρίου 2024 버뮤다 신드롬.

Επισυνάπτονται :

1. Αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τη θέση  Δ/ντή (ΕΔΩ)
  2. Αίτηση χορήγησης ΠΥΜ (ΕΔΩ)
  3. Υπόδειγμα υπεύθυνης δήλωσης (ΕΔΩ)
  4. Ο ν 다운로드. 4823/2021 (ΕΔΩ)