Υποβολή Δήλωσης Τοποθέτησης προσωρινών Αναπληρωτών Εκπαιδευτικών για το διδακτικό έτος 2020-2021

Καλωσορίζουμε στην Περιφέρειά μας και  καλούμε τους προσωρινούς αναπληρωτές εκπαιδευτικούς/ΕΕΠ/ΕΒΠ που προσελήφθησαν στην Β’ φάση προσλήψεων, να υποβάλλουν ηλεκτρονικά Δήλωση Τοποθέτησης, στην οποία υποχρεούνται να δηλώσουν, κατά σειρά προτίμησης, όλες τις σχολικές μονάδες ή ομάδες σχολείων που διατίθενται προς κάλυψη 다운로드.

Η υπογεγραμμένη Δήλωση Τοποθέτησης θα αποσταλεί ηλεκτρονικά στο mail@dipe.fok.sch.gr  έως την Τετάρτη 23/9/2020 και ώρα 11:00  다운로드.

• Πίνακας Κενών ΠΥΣΠΕ Φωκίδας   (ΕΔΩ)
  • Δήλωση Τοποθέτησης Αναπληρωτών (ΕΔΩ)
  • Ορισμός ομάδων σχολείων Δ.Π.Ε 다운로드. Φωκίδας (ΕΔΩ)

Σας γνωρίζουμε ότι οφείλετε να παρουσιαστείτε στη σχολική μονάδα που θα τοποθετηθείτε  την Πέμπτη 24 ή την Παρασκευή 26 Σεπτεμβρίου 2020 .

Για την ομαλή διεξαγωγή της διαδικασίας πρόσληψης σας στις σχολικές μονάδες της Περιφέρειάς μας, θα πρέπει να φροντίσετε ώστε, την πρώτη ημέρα που θα αναλάβετε υπηρεσία στην σχολική μονάδα που έχετε τοποθετηθεί, να υποβάλετε τα παρακάτω δικαιολογητικά σε φωτοαντίγραφα . Ενημερωθείτε (ΕΔΩ)