Εορτασμός της Επετείου για την Εθνική Εορτή της 25ης Μαρτίου 1821

• Διαδικτυακή ομιλία οργανώνει ο Δήμος Δελφών και το Δίκτυο Δελφών με την ευκαιρία της εθνικής επετείου της 25ης Μαρτίου 1821 미니 호스트 다운로드.
    «Η τέχνη για την Επανάσταση του 1821
    Ζωγραφική – Γλυπτική – Χαρακτική»
    κ 다운로드. Δημήτρης Παυλόπουλος, Αν. Καθηγητής Ιστορίας της Τέχνης, Πρόεδρος του Τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας της Φιλοσοφικής Σχολής Αθηνών του ΕΚΠΑ
    Τετάρτη 24 Μαρτίου 2021 & ώρα 8:00 μ.μ 캐드 2014 다운로드.
    Χρησιμοποιείστε τον σύνδεσμο (ΕΔΩ)
  • Πρόγραμμα εορτασμού εθνικής επετείου 25ης Μαρτίου 1821. Ενημερωθείτε από την πρόσκληση της Περιφερειακής Ενότητας Φωκίδας (ΕΔΩ)
  • Ενημερωθείτε από την εγκύκλιο του Υ.ΠΑΙ.Θ.  για τις εκδηλώσεις που θα πραγματοποιηθούν στις σχολικές μονάδες Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης για την επέτειο της εθνικής εορτής της 25ης Μαρτίου την Τετάρτη 24 Μαρτίου 2021. (ΕΔΩ)
  • Ενημερωθείτε από την εγκύκλιο του Υπουργείου Εσωτερικών για τις εκδηλώσεις που θα πραγματοποιηθούν για τον εορτασμό της επετείου της εθνικής παλιγγενεσίας της 25ης Μαρτίου 1821 λόγω των έκτακτων μέτρων που ισχύουν για τον COVID-19. (ΕΔΩ)