26-08-22 Προσλήψεις 31.846 εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, στην Ειδική Αγωγή και Εκπαίδευση, στη Γενική Εκπαίδευση και στα Μουσικά Σχολεία, καθώς και μελών Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (ΕΕΠ) και Ειδικού Βοηθητικού Προσωπικού (ΕΒΠ) ως προσωρινών αναπληρωτών με σχέση εργασίας Ιδιωτικού Δικαίου Ορισμένου Χρόνου για το διδακτικό έτος 2022-2023

다운로드

Σας ενημερώνουμε ότι από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων ανακοινώθηκαν οι προσλήψεις των προσωρινών αναπληρωτών για το διδακτικό έτος 2022-2023, οι οποίοι οφείλουν να παρουσιαστούν και να αναλάβουν υπηρεσία  από τη Δευτέρα 5 έως και την Τρίτη 6 Σεπτεμβρίου 2022 다운로드.

Επί της διαδικασίας τοποθέτησης σε σχολικές μονάδες (για τις περιπτώσεις που εργάζονται) και ανάληψης υπηρεσιών, οι προσλαμβανόμενοι οφείλουν να ανατρέξουν στη διεύθυνση  www.minedu.gov.gr/anaplirotes  όπου έχουν αναρτηθεί οι απαραίτητες πληροφορίες και διευκρινίσεις 다운로드.