Παράταση περιόδου υποβολής αίτησης απόσπασης εκπ/κών Π.Ε. εντός Π.Υ.Σ.Π.Ε. Φωκίδας

Σε συνέχεια του με αρ. πρωτ. Ν.1.5/ 1245/ 20-06-2022 εγγράφου μας με θέμα «Πρόσκληση εκπαιδευτικών πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης για υποβολή αίτησης απόσπασης σε σχολικές μονάδες Γενικής Αγωγής και Σ.Μ.Ε.Α.Ε 퀵타임 코덱 다운로드. εντός  Π.Υ.Σ.Π.Ε. Φωκίδας για το διδακτικό έτος 2022-2023», σας ενημερώνουμε ότι παρατείνεται η προθεσμία υποβολής αίτησης απόσπασης από τους εκπαιδευτικούς όλων των κλάδων, Γενικής και Ειδικής Αγωγής, οι οποίοι ανήκουν οργανικά σε σχολικές μονάδες της αρμοδιότητάς μας ή παρέμειναν στη διάθεση του Π.Υ.Σ.Π.Ε 다운로드. Φωκίδας και επιθυμούν να τοποθετηθούν προσωρινά ή να αποσπαστούν για εξαιρετικά σοβαρούς λόγους, σε σχολικές μονάδες εντός του Π.Υ.Σ.Π.Ε Asus q installer. Φωκίδας, μέχρι και τη Δευτέρα 11 Ιουλίου 2022.

Ενημερωθείτε εδώ