Αναστολή δια ζώσης λειτουργίας σχολικών μονάδων

Η Π.Ε. Φωκίδας  εντάσσεται στην κατηγορία πολύ αυξημένου κινδύνου, «βαθύ κόκκινο», λόγω Covid-19 από αύριο  Σάββατο 6 Μαρτίου 2021 다운로드.

• Οι σχολικές μονάδες της Πρ/θμιας  και Δευτ/θμιας Εκπαίδευσης αναστέλλουν την δια ζώσης εκπαιδευτική λειτουργία τους από τη Δευτέρα 8 Μαρτίου 2021 και έως την Τρίτη και ώρα 6:00 ΦΕΚ 895/Β΄/6-03-2021.  Κατά τη διάρκεια της αναστολής λειτουργίας της δια ζώσης εκπαίδευσης τους θα γίνεται εξ αποστάσεως εκπαίδευση σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία τις απογευματινές ώρες 다운로드. Το ακριβές  πρόγραμμα μαθημάτων θα δοθεί στους μαθητές από τα σχολεία.
  • Συνεχίζουν την δια ζώσης εκπαιδευτική λειτουργία όλες οι μονάδες ειδικής αγωγής και εκπαίδευσης όλων των βαθμίδων 다운로드.