Ενημέρωση για προσλήψεις αναπληρωτών ΕΣΠΑ/ΠΔΕ 2021-22 – Β’ ΦΑΣΗ

Οδηγίες για δήλωση Ανάληψης Υπηρεσίας Αναπληρωτή στο MySchool από τους Διευθυντές Σχολικών Μονάδων

1. Οι διευθυντές/-τριες των σχολικών μονάδων δηλώνουν στο MySchool την ανάληψη των Αναπληρωτών αφού ακολουθήσουν τις παραπάνω οδηγίες 다운로드.
  2. Στη συνέχεια ελέγχουν την πληρότητα του φακέλου των αναπληρωτών με τα δικαιολογητικά τους 유로트럭2 1.34 다운로드.
  3. Εκδίδεται η ψηφιακή σύμβαση από τους αναπληρωτές μέσω του anaplirotes.gov.gr με χρήση κωδικών TAXISNET 산돌 광화문체 다운로드.

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΑΝΑΛΗΨΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ

Στην επιλογή ΕΝΤΥΠΑ -> Αναπληρωτών  2021-2022 της ιστοσελίδας της ΔΠΕ Φωκίδας μπορείτε να βρείτε τα απαραίτητα δικαιολογητικά που απαιτούνται και τα σχετικά έντυπα 다운로드.

Μπορείτε να δείτε τη σχετική ενημέρωση του Υπουργείου Παιδείας στον σύνδεσμο : https://www.minedu.gov.gr/anaplirotes   όπου έχουν αναρτηθεί οι απαραίτητες πληροφορίες και διευκρινίσεις 크롬 판도라 동영상 다운로드.

Οι αναπληρωτές θα πρέπει να μεταβούν εντός των προβλεπόμενων προθεσμιών, δηλαδή από την 1/10/2021 έως και τις 4/10/2021 στη σχολική μονάδα τοποθέτησης (ώρα προσέλευσης 8:30 π.μ 다운로드.) προσκομίζοντας τα απαραίτητα δικαιολογητικά για να προβούν στη συνέχεια ΑΜΕΣΑ οι διευθυντές/-τριες των σχολικών μονάδων στις απαραίτητες ενέργειες εγκαίρως, αλλιώς θα καταχωριστούν το σύστημα ΕΡΓΑΝΗ την επομένη redhat 9.

Σχετικά έγγραφα Υπουργείου :

1. Διευκρινήσεις για ανάληψη υπηρεσίας αναπληρωτών σχ 애국소년단 다운로드. έτους 2021-2022
  2. Διευκρινήσεις για ανάληψη υπηρεσίας σχετικά με COVID-19